.

.

Preț bun
FORZA 16ft x 7ft Gol la Fotbal si Net - Cel mai Mare Portabile Obiectiv de Fotbal Disponibile!

RON 75.80

Disponibilitate
Într-o formă accesibilă

Fabricate folosind super-puternic pvc, Esențiale Sistem de Blocare de acest mare obiectiv oferă securitate și durabilitate, care ridică ștacheta pentru goluri fotbal.Oferind, de asemenea, robust din oțel u-cuie, super gol la fotbal va rămâne înrădăcinată în sol în timpul cel mai riguros pasaje de joc.Fabricate din super-puternic de oțel și aluminiu, respectiv, acestea oferă următorul nivel superior de stabilitate și rezistență.Realizate din ultra-puternic pvc și proiectat folosind FORZA esențial sistem de blocare, acest FORZA obiectiv poate rezista un tânăr atacant e cele mai bune fotografii și este 100% rezistent la intemperii, astfel încât pot fi lăsate în afara pe tot parcursul anului.

Caracteristici cheie

Și cumpărătorilor le place
RON 109.98

Set de 2 goluri fotbal cu geanta de transport pentru jocuri în curtea din spate, în parc sau la plajă.Pur și simplu răsuciți deschidă pentru a juca instant apoi răsuciți plat pentru

RON 197.98

OPRI ALUNGARE jos fotografii proaste.A ratat fotografii REVENIRE de practică neîntreruptă.Se concentreze pe ÎMBUNĂTĂȚIREA ABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ.DIMENSIUNI REGLABILE pentru apro

RON 559.98

OBIECTIVELE PENTRU mai MULTE SPORTURI – Transforma curtea ta intrun multisport metropolis cu aceste combinație goluri.Permite copiii dumneavoastră pentru a da un câmp gol și scorul gol

RON 69.98

RON 199.98

Selectați Dimensiunea pentru a vedea politica de returnare a produsului.E timpul pentru spectacol Utilizarea Podiu Max fotbal obiectivul țintă net pentru a practica și de a concura cu p

RON 79.98

Toate întrun singur set : Acest set include (1) 36 cm x 24 cm x 24 cm mini fotbal net, (1) mini minge de fotbal, și o inflație pompa cu ac astfel încât să aveți tot ce ai nevoie pentr

RON 26.36

Stabilește și se descompune în sub 2 minute.Ultradesign durabil pentru formare de înaltă intensitate.Echipat cu puternic 2ply de compensare, ecartament grele prelata cu care se confrunt

RON 199.98

E timpul pentru spectacol Utilizarea Podiu Max fotbal obiectivul țintă net pentru a practica și de a concura cu prietenii tăi de pe teren și aratăle cereale abilități de finisare su

RON 75.94

EXTRA DURABIL și STABIL de CONSTRUCȚII Acest obiectiv fotbal pentru curte este extrem de durabil si puternic.Este rezistent la vant si fixate cu piroane.Copii fotbal net set vine cu robus

RON 79.98

Două durabil goluri fotbal pentru pickup jocuri sau exerciții practice.Instant pop design deschis și atașat țăruși de împământare pentru configurare ușoară.Poftă de mâncare uș

RON 71.98

Multifunctionala Obiectiv : 2în1 de design(cu Dublă utilizare Gol la Fotbal),O parte este normal, obiectiv,nu doar pentru fotbal,fotbal, dar, de asemenea, pentru baseball, hochei și mai m

RON 173.60

Conceput pentru posesie de droguri în spații înguste Rondo este un joc care necesită gândire rapidă și rapid de picioare.Repede stabilește o limită fixă pentru a obține jucători

RON 194.80

VALOARE INCREDIBILA : Acest 12x6 piciorul gol la fotbal vine cu o țintă și 3 picioare de sprijin de protecție în fiecare direcție.Ar costa peste 300 de dolari achiziționate individual

RON 79.98

Selectați Dimensiunea pentru a vedea politica de returnare a produsului.PERFECT PENTRU FORMARE : fotbal, fotbal, sau de formare agilitate pentru orice sport!.DIMENSIUNE : Pol 5' 33 / 4"; S

RON 47.40

RON 69.82

Setul Include : (2) mini pliere 22" X 17 5" Obiective, (2) lungime reglabilă crose de Hochei, (1) Street Hockey ball, (1) mini spuma de Hochei cu mingea, și (1) mini minge de Fotbal cu inf

RON 75.98

Excita viitor World Cup Star cu acest joc de colorat copildimensiuni de fotbal set perfect pentru curtea ta.Mare pentru a învăța fundamentele de fotbal, în timp ce îmbunătățirea abil